Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
XFT133 / 100067Fabrikant: UnoxProductlijn: Linemiss ManualDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Model | opzet model |
| Deur | Onder scharnierend |
| Kerntemperatuurmeter | |
| Handdouche | |
| Reinigingssysteem | |
| Wateraansluiting | |
| Watertank | |
| Gewicht | 31 kg |
| Temperatuurbereik | 80° tot 260°C ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 655 mm |
| Hoogte | 509 mm |
| Maximale gastronorm maat | 460x330 mm |
| Niveaus | 4 |
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.