Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review905008 / 10282Fabrikant: FrilecDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | vrieskast |
| Koelsysteem | statisch |
| Model | tafelmodel |
| Temperatuurbereik | -16° tot -22°C |
| Bediening | Mechanisch |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 33 kg |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Klimaatklasse | ST (+16°C tot +38°C) |
| Geschikt voor omgevingstemperatuur van | 16°C tot 38 °C |
| Aantal compressoren | 1 |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08717202122622 |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Netto inhoud | 91 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal laden | 1x sectie 3 laden |
| Materiaal uitwendig | Gemoffeld plaatstaal |
| Kleur behuizing | Wit |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 80 W |
| Energielabel nieuw | E |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.