Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review905012 / 10283Fabrikant: HuskyDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Koelsysteem | statisch |
| Model | tafelmodel, glasdeur |
| Temperatuurbereik | 3ºC tot 10ºC |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R 600a (isobutaan) |
| Gewicht | 16 kg |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Garantie | 2 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591135000 |
| Breedte | 470 mm |
| Diepte | 440 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Netto inhoud | 50 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal draagroosters | 1 |
| Materiaal uitwendig | wit gemoffeld plaatstaal |
| Materiaal inwendig | kunststof |
| Materiaal deur | glas/kunststof |
| Kleur behuizing | zilver gemoffeld plaatstaal |
| Materiaal draagroosters | Zwart geplastificeerd |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 850 W |
| Energielabel nieuw | F |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.