Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review905401 / 10294Fabrikant: ExquisitDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Soort koeling | koelkast |
| Model | staand model |
| Gewicht | 52 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| EAN code | 8712591124912 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 1450 mm |
| Bruto inhoud | 290 liter |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal draagroosters | 6 |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 150 W |
| Energielabel nieuw | F |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.