Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review321201 / 11133Fabrikant: MachDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Huidig product | ||
| Mach kooktoestel | 1-zone | aardgas | Mach kooktoestel | 2-zones | aardgas | |
| (1) | ||
Direct leverbaar | Direct leverbaar | |
| Prijs | € 355,50 | € 549,05 |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Bediening | mechanisch |
| Gewicht | 15 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Ontstekingssoort | Handmatige ontsteking |
| Ontstekingsbeveiliging | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08712591162518 |
| Breedte | 390 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Vermogen gas | 10 kW |
| Soort gas | aardgas |
| Wateraansluiting |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.