Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
321212 / 11136Fabrikant: MachDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Bediening | mechanisch |
| Gewicht | 26 kg |
| Materiaal | roestvrijstaal |
| Ontstekingssoort | Handmatige ontsteking |
| Ontstekingsbeveiliging | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08712591162549 |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Vermogen gas | 20 kW |
| Soort gas | propaan G31 |
| Wateraansluiting |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.