Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review535040 / 24687Fabrikant: EMGADelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Materiaal | RVS |
| Capaciteit | 12x 1/1 GN |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Zelf monteren | |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591168756 |
| Breedte | 610 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 1620 mm |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.