Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review304111 / 29186Fabrikant: Roller GrillDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Type friteuse | standaard |
| Inhoud (ca.) | 16 Liter |
| Gewicht | 23 kg |
| Materiaal | RVS |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen | 6000 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.