Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
712510 / 46262Fabrikant: CoolheadDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort chiller | Snelkoeler- / vriezer |
| Inclusief compressor | |
| Temperatuurbereik | +90/-18°C en +90/+3°C ºC |
| Koelcapaciteit | 20 kg |
| Vriescapaciteit | 3 kg |
| Automatische ontdooiing | |
| Koelmiddel | R452A |
| Temperatuurbereik Snelkoeler | +90° tot +3° |
| Temperatuurbereik snelvriezer | +90° tot -18° |
| Kernthermometer | |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Gewicht | 105 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08051490531002 |
| Breedte | 760 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Materiaal uitwendig | RVS |
| Materiaal inwendig | RVS |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 449 W |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.