Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review596242 / 56372Fabrikant: UnoxProductlijn: ChefTop combisteamersDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Model | staand model |
| Deur | Rechts scharnierend |
| Reinigingssysteem | |
| Gewicht | 81,1 kg |
| Temperatuurbereik | 30 tot 260 ºC |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 08712591007758 |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 783 mm |
| Hoogte | 843 mm |
| Maximale gastronorm maat | 1/1 gastronorm |
| Niveaus | 7 |
| Uitvoering elektrisch / gas | elektrisch |
| Aansluitspanning | 400 Volt |
| Aansluitwaarde | 11,7 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.