Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
317122 / 7810Fabrikant: MultinoxDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
Dit product heeft nog geen reviews. Wees de eerste om je mening over dit product te delen.
| Soort kast/tafel/schap | spoeltafel |
| Uitvoering | neutraal |
| Doorgiftemodel | |
| Blokprofiel | |
| Gewicht | 32 kg |
| Positie spoelbak(ken) | links |
| Onderstel | open, met dicht bodemschap |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591040809 |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Spoelbak | 500x500x300 mm |
| Uitwendig / inwendig | RVS |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.