Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review340010 / 7847Fabrikant: SammicDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Gewicht | 4 kg |
| Materiaal | aluminium legering |
| Montagewijze | zuignap |
| Mesrooster | 10x10 mm |
| Verwisselbaar mes/drukstuk | |
| EAN code | 8712591043480 |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 512 mm |
| Hoogte | 735 mm |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.