Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review403008 / 7880Fabrikant: MachDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Materiaal | Aluminium |
| Snijdikte | 0-15 mm |
| Mes plaatsing | Schuin |
| Ingebouwd slijpapparaat | |
| Gewicht | 10 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591048324 |
| Breedte | 380 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Mesgrootte Ø | 195 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 0,12 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.