Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
1 review508128 / 8080Fabrikant: TitaniumDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Verwarmingstype | elektrisch |
| Model | opzet-/tafelmodel |
| Inhoud (ca.) | 12 Liter |
| Gewicht | 10,9 kg |
| Materiaal | titanium gekleurde coating |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | Carry-in garantie |
| EAN code | 8712591147034 |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 410 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Vermogen | (2x 230 V), 2x 3,3 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.