Alle categorieën
Alle categorieën
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen
Er zijn momenteel nog geen producten aanwezig in je offerte.
2 reviews570050 / 8518Fabrikant: ElettrobarDelen
Op zoek naar specifieke informatie? Krijg snel antwoord op productvragen met onze door AI-aangedreven zoekfunctie.
| Uitvoering | voorlader vaatwasmachine |
| Ingebouwde waterontharder | |
| Ingebouwd naspoelmiddeldoseersysteem | |
| Ingebouwde afvoerpomp | |
| Wasmiddeldoseerunit | |
| Aantal wasprogramma's | 2 |
| Gewicht | 53 kg |
| Garantie | 1 Jaar |
| Garantietype | On-site garantie |
| Energieterugwinning uit dampen | |
| Energieterugwinning uit afvoerwater | |
| EAN code | 08050538713790 |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Maximale vulhoogte | 365 mm |
| Materiaal | RVS |
| Korvenmaat | 500x500 mm |
| Boilercapaciteit | 6 liter |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Verbruik per wascyclus | 2,8 liter |
| Aansluitspanning | 230 Volt |
| Aansluitwaarde | 3,5 kW |
Het apparaat werd snel geleverd en werkt perfect voor het kneden van deeg.
Uitstekende service met snelle reactie en actie.
Alles was perfect, de zending werd op tijd en in goede staat ontvangen.